ÇAĞLAYANCERİT CEVİZİ DÜNYADA 1 NUMARA
-----------

29.09.2011

3.CEVİZ FESTİVALİ


FESTİVALE YOĞUN İLGİ24-25 eylül 2011 de yapılan 3.ceviz festivali
KAHRAMANMARAŞIN KUZEY İLÇELERİNDEN BİRİSİ OLAN ÇAĞLAYANCERİT İLÇESİNDE CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ DÜZENLENEN VE GELENEKSEL HALE GETİRİLEN 3. CEVİZ FESTİVALİ REKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU. MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ MESUT DEDEOĞLU ÇAĞLAYAN CERİT BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET EDEREK HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİNDE BULUNDU. FESTİVALİN İLK GÜNÜNDE KÂHTALI MIÇIYI KONUK EDEN ÇAĞLAYANCERİT HALKI DOYASIYE EYLENDİ.

FESTİVALİN İKİNCİ GÜNÜNE AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİNDEN SEVDE BEYAZIT KAÇAR VE SITKI GÜVENÇ, ÇAĞLAYANCERİT KAYMAKAMI ERCAN ÖTER, ÇAĞLAYANCERİT BELEDİYE BAŞKANI KÜÇÜK MEHMET YILDIZLI VE DAVETLİLER KATILDI.  FESTİVALİN İKİNCİ GÜNÜNDE AÇILIŞ KONUŞMASI YAPAN BELEDİYE BAŞKANI YILDIZLI, ÇAĞLAYANCERİT İLERLEYEN YILLARDA CEVİZ ORMANLARIYLA KAPLANACAK DEDİ…

ÇAĞLAYAN CERİT KAHRAMAKAMI ÖTER İSE, ÇAĞLAYANCERİT CEVİZİNİN ARTIK ÇOK DEĞERLİ OLDUĞUNU SÖYLEYEREK YURT DIŞINDAN BİLE TÜCCARLARIN OLDUĞUNU İFADE ETTİ.

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ KAÇAR İSE, ÇAĞLAYANCERİT CEVİZİN BİR MARKA OLACAĞINI VE BUNUN İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPACAKLARINI SÖYLEDİ.
AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ GÜVENÇ İSE, BU ÜRÜNLERİ YETİŞTİREN SİZ ÇAĞLAYANCERİT HALKINA TEŞEKKÜR EDİORUM. SİZ SADECE KENDİ EKONOMİNİZİ DEĞİL ÜLKE EKONOMİSİNEDE KATKI SAĞLADINIZ DEDİ.

KONUŞMALARIN ARDINDAN SAHNE ALAN ANKARALI AYŞE VE LATİF DOĞAN FESTİVALİN SON GÜNÜNDE ÇAĞLAYANCERİTLİLERİ DOYASIYA EYLENDİRDİ.

Hiç yorum yok: